Świetne wiadomości ze Szkoły 707

Zakończenie zajęć dydaktycznych przyniosło niezwykle przyjemną wiadomość. Tegoroczny Nowy Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem, który odbył się w Szkole 707 6 kwietnia,  dostarczył nauczycielom i uczniom nie tylko informacji zwrotnych, ale jak okazało się dziś rano, także powodu do dumy. W tym przedsięwzięciu wzięło udział 40 000 uczniów z 2000 szkół w całej Polsce.

Wynik naszych szóstoklasistów przewyższał  średnie wyniki województwa i Polski praktycznie we wszystkich badanych obszarach, a konsekwencją jest zajęcie drugiego miejsca w województwie dolnośląskim w rankingu szkół podstawowych oraz wyróżnienie nas  Dyplomem Skutecznej Szkoły.

Gratulujemy!

fischerlogo2logo4