Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Świetne wiadomości ze Szkoły 707

Zakończenie zajęć dydaktycznych przyniosło niezwykle przyjemną wiadomość. Tegoroczny Nowy Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem, który odbył się w Szkole 707 6 kwietnia,  dostarczył nauczycielom i uczniom nie tylko informacji zwrotnych, ale jak okazało się dziś rano, także powodu do dumy. W tym przedsięwzięciu wzięło udział 40 000 uczniów z 2000 szkół w całej Polsce.

Wynik naszych szóstoklasistów przewyższał  średnie wyniki województwa i Polski praktycznie we wszystkich badanych obszarach, a konsekwencją jest zajęcie drugiego miejsca w województwie dolnośląskim w rankingu szkół podstawowych oraz wyróżnienie nas  Dyplomem Skutecznej Szkoły.

Gratulujemy!

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com