Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Podsumowanie projektów 2016/2017

22 czerwca przyniósł wiele emocji związanych z podsumowaniem całorocznych projektów. Ponad 68 medali, nagrody książkowe i rzeczowe, dyplomy i certyfikaty powędrowały do naszych uczniów.  Zamknęliśmy kolejna edycję: Ivy League, ZauberWorter, Klubu Wędrowca, Ortografii z Pasją, wyłoniliśmy Mistrza Oszczędzania, Mistrza Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, Mistrza Dodawania i Mistrza Ortografii........i wiele wiele więcej.

Dziękujemy za rok zabawy i pracy. Liczymy na kolejny:)

Przyjaciele szkoły

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com