Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Złoty certyfikat bezpieczeństwa

Z dumą informujemy, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu, Szkoła 707 dołączyła do grupy placówek biorących udział w programie prewencyjnym Komedy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Straży Miejskiej w Karpaczu "Bezpieczna przestrzeń szkolna". W czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego starszy aspirant Rafał Sarota i podinspektor Dariusz Szkubiel w imieniu insp. Zbigniewa Markowskiego uroczyście wręczyli ZŁOTY CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA. Jest to podsumowanie licznych działań Szkoły: montażu monitoringu, systemu kontroli dostępu, szkoleń Rady Pedagogicznej, wprowadzenia identyfikatorów  oraz teoretycznych i praktycznych ćwiczeń z uczniami.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com