Złoty certyfikat bezpieczeństwa

Z dumą informujemy, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu, Szkoła 707 dołączyła do grupy placówek biorących udział w programie prewencyjnym Komedy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Straży Miejskiej w Karpaczu "Bezpieczna przestrzeń szkolna". W czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego starszy aspirant Rafał Sarota i podinspektor Dariusz Szkubiel w imieniu insp. Zbigniewa Markowskiego uroczyście wręczyli ZŁOTY CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA. Jest to podsumowanie licznych działań Szkoły: montażu monitoringu, systemu kontroli dostępu, szkoleń Rady Pedagogicznej, wprowadzenia identyfikatorów  oraz teoretycznych i praktycznych ćwiczeń z uczniami.

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net