Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Pożegnania w klasie II a

W poniedziałek i wtorek odbyły się w naszej klasie ostatnie zajęcia Klubu Lego, Klubu Świeżaków i Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego. Były prezentacje, prelekcje, filmiki, zadania, dyskusja o złości: "Złościć się , czy nie?", zabawy LEGO i Świeżakami, był też pyszny poczęstunek przygotowany przez Alana, Rysia i Agatkę. Mamy oczywiście już pomysły na przyszły rok. Chcemy nadal organizować spotkania wszystkich klubów ale już z naszymi kolegami i koleżankami z klasy II b. Było fantastycznie. Do zobaczenia po wakacjach.

Drugaki z klasy A

 


Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com