Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Uniwersytet Młodego Odkrywcy

Brałem udział w programie "Uniwersytet Młodego Odkrywcy" realizowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem programu była popularyzacja nauki oraz badań naukowych i ich zastosowań wśród dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Ja wygrałem konkurs: "Która rakieta poleci najdalej?". Do Wrocławia jeździłem z rodzicami i bratem. Dla mnie było bardzo fajnie.

Borys klasa 2 a

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com