Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Bezpieczne wakacje 2017 - spotkanie z Policją i Strażą Miejską

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Policji i Straży Miejskiej w Karpaczu. Uczniowie dowiedzieli się jak spędzać wakacje, tak by były one bezpieczne. Uczniowie poznali sposoby unikania niebezpiecznych sytuacji oraz zagrożeń. Po skończonym spotkaniu, każdy uczeń otrzymał broszurkę, z której można się dowiedzieć wielu interesujących wiadomości dotyczących zachowania bezpieczeństwa.

MP

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com