Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Informujemy, że uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 rozpocznie  się 23 czerwca tj w piątek o godz. 9:15 w sali gimnastycznej. Wszystkich uczniów obowiązuje strój szkolny galowy.

Przed uroczystością w szkole, Ksiądz Proboszcz zaprasza na Mszę Św. w Kościele  Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Karpaczu.

Przed nami tydzień pełen wrażeń, podsumowań i emocji. Już w najbliższy czwartek odbędzie się apel podsumowujący liczne konkursy i projekty, m.in. Ivy League, ZauberWorter, Klub Wędrowca, Ortografię z pasją, Sprawdź wiedzę w 707, Konkurs Ekonomiczny klas starszych, English Culture - I know it! i wiele wiele innych....

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net