Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Karta rowerowa

Na zajęciach technicznych uczniowie klasy czwartej poznawali przepisy ruchu drogowego. Znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne, reguła prawej strony… Nie było tego mało. Po zdanym egzaminie teoretycznym przyszedł czas na praktyczny. Udało się! Czwartoklasiście pokazali co potrafią. Pod czujnym okiem Panów Policjantów i Strażników Miejskich na swoich rowerach zdali egzamin teoretyczny i tym samym stali się szczęśliwymi posiadaczami karty rowerowej! Gratulujemy :)

AK

Przyjaciele szkoły

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com