Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Młody student z IIIa

Miło jest mi ogłosić, iż Iwo z klasy III a odebrał wczoraj, tj. 13 czerwca 2017 dyplom za udział w programie Uniwersytet Młodego Odkrywcy, który był realizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Iwo uczestniczył w cyklach wykładów popularno-naukowych, których celem było zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi. Zajęcia odbywały się na Politechnice Wrocławskiej. Serdecznie gratulujemy ukończenia wcale niełatwych spotkań naukowych. 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com