Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Dzień Pustej Klasy

9 czerwca 2017 roku obchodzony był Dzień Pustej Klasy. Także my wyszliśmy ze szkolnych murów i bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Nie mieliśmy konkretnych planów, chodziło o wspólne spędzenie czasu w swoim towarzystwie. Pierwszaki i uczniowie klasy trzeciej wspólnie budowali szałas i wspinali się na drzewo. Nie zabrakło także zabawy w chowanego, berka czy gry w piłkę nożną. 

 

AK

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com