Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Dzień Rodziny 2017

9 czerwca 2017 roku zapisze się, kolejny raz w historii naszej szkoły, jako Dzień Rodziny. Festyn został zorganizowany przez cały zespół nauczycieli, uczniów, przy nieocenionej pomocy ze strony rodziców. Hasłem przewodnim naszej zabawy było " Wszyscy jesteśmy obywatelami świata". Dzięki wspaniałym występom naszych uczniów i rodziców mogliśmy przenieść się w najdalsze zakątki świata, spróbować wymyślnych potraw i przede wszystkim, znakomicie się bawić. Moc radości i emocji przyniosły nam konkurencje sportowe. Stare dobre przeciąganie liny, marsz z balonem na plecach, czy skoki z piłkami.

Dziękujemy WSZYSTKIM za pomoc i dobrą zabawę. Zapraszamy na kolejny rodzinny festyn już za rok.

 

Więcej już niebawem w galerii :)

 

MP

Przyjaciele szkoły

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com