Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Ceramika w Muzeum Zabawek

W czwartek na trzeciej lekcji uczniowie klas I - 3 poszli do Muzeum Zabawek i Biblioteki Miejskiej w Karpaczu. W muzeum w gablotach z zabawkami szukaliśmy wyrobów ceramicznych, a później stempelkami dekorowaliśmy kubeczki i talerzyki. Pierwszaki w bibliotece spotkali Panią Nienartowicz, która przeczytała im jedną z przygód Karkonoskich Skrzatów. Jak zwykle było ekstra

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com