Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Sztuka teatralna „Szkolne mrowisko”

Uczniowie klas IV – VI mieli okazję obejrzeć spektakl „Szkolne mrowisko”, w którym  zagrali aktorzy  z Wrocławskiego Teatru Edukacji In-Art. Główny bohater spektaklu, Kuba, opowiadał o swojej dawnej klasie, której uczniowie szukali sposobu na nauczycieli tzw. „spony na gogów”, dzięki któremu mogliby zdać  do następnej klasy, bez wysiłku i nauki. Spektakl obfitował w liczne efekty muzyczne, komputerowe świetne.

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com