Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

W Muzeum Sportu i Turystyki

Klasy IV-VI odwiedziły dziś Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu. Dowiedzieliśmy się kto przecierał szlaki przyszłym turystom, jak zmieniał się sprzęt sportowy na przestrzeni lat. Uczniów szczególnie zainteresowały bobsleje. Dowiedzieliśmy się, że Karpacz po II wojnie światowej był centrum sportów zimowych. W muzeum podziwialiśmy również  mnóstwo trofeów sportowych np. narty Kamila Stocha, złote medale olimpijskie Renaty Mauer-Różańskiej.

 

 

 

U.D.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com