Egzaminy Cambridge za nami

8 czerwca przyniósł wiele pozytywnych emocji. Język angielski znów sprawił, że nasze serca zbiły szybciej. Uczniowie klas trzecich zmierzyli się z egzaminem Cambridge YLE a szóstoklasiści z poziomem PET. Egzaminy ustne i pisemne przeprowadziły dwie komisje  składające się z certyfikowanych egzaminatorów Cambridge - okazało się, że nie taki diabeł straszny - to mili, życzliwi i pogodni specjaliści:). Na wyniki nie trzeba będzie czekać długo - "tylko" do połowy lipca;), ale dzięki dzisiejszej atmosferze i wyzwaniu, które podjęli nasi uczniowie, można powiedzieć, że wszyscy już są wygrani! Od samego rana do późnych godzin popołudniowych,  obu grupom wiekowym towarzyszyły niezastąpione p. Ola i p. Marysia - uspokajały, wyjaśniały, wspierały, i jak nikt...trzymały kciuki:).

Wszystkim uczniom dziękujemy za ten rok wytężonej pracy, dziesiątki rozwiązanych testów, prac pisemnych i słuchań....to był piękny dzień:)

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net