Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Die Deutsche Ecke – Südamerika

Jak wygląda kondor, kajman i ibis? Skąd pochodzi szynszyla? Co jest stolicą Chile? Jakim językiem mówi się w Argentynie? Gdzie znajduje się miasto Majów? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź czytając naszą gazetkę (die deutsche Ecke), która w tym miesiącu jest poświęcona Ameryce Południowej. Zapraszamy do obejrzenia oraz do lektury.

 

 

A.W.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com