Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

XXIV finał konkursów ekologicznych

Aż dwadzieścioro ośmioro uczniów naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do wystawy i zaproszonych na uroczysty XXIV finał konkursów ekologicznych, który odbył się w dniu dzisiejszym na terenie parku przy Pałacu w Bukowcu. Na laureatów czekało mnóstwo atrakcji. Były między innymi warsztaty malowania, przyrodnicze stoiska edukacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz Karkonoskiej Grupy GOPR. Ponadto zdobyliśmy również wyróżnienia: Marysia i Emilka w konkursie plastycznym, Maja z 3a w fotograficznym. W trakcie festynu odbył się także konkurs na najlepsze przebranie ekologiczne, w którym naszą szkołę reprezentował Jędrek i Alan oraz konkurs „Malowanie na szkle”, w którym Emilka otrzymała pierwsze miejsce a Malwinka z IV klasy wyróżnienie. To był dzień pełen sukcesów i dobrej zabawy!

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com