Po nitce Ariadny do złotego runa

Za nami kolejna, już szósta, edycja konkursu mitologicznego-  “Po nitce Ariadny do złotego runa”. Tym razem na Olimpie spotkało się jedenaście boginek, jeden bóg i jeden grecki bohater. Musieli się oni zmierzyć z niełatwymi pytaniami dotyczącymi wiedzy o mitologii i historii starożytnej Grecji. Następnie każdy z uczestników konkursu opowiadał o postaci, za którą się przebrał. Opowieści były niezwykle barwne, czasami komiczne, a czasami szokujące, bo takie właśnie życie wiedli mitologiczni bogowie i bohaterowie.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy bardzo dużej wiedzy, umiejętności wystąpienia przed publicznością oraz wspaniałych kostiumów. Ogłoszenie wyników w środę.

U.D.

logo2logo4