Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

"Czarna owieczka" w II b

W klasie II b odbyło się ostatnie spotkanie z lekturą. Zmierzyliśmy się w konkurencjach dotyczących książki pt.”Czarna Owieczka”. Jedną z nich był indywidualny turniej wiedzy, uczniowie losowali pytania i udzielali na nie odpowiedzi.  Kolejna konkurencja nosiła tytuł „Odnajdź swoją rodzinę”. Uczniowie losowali kartki, na których były wypisane nazwy zwierząt występujące w lekturze. Ich zadaniem było połączenie się w rodziny tylko przy użyciu gestów, ruchów i dźwięków charakterystycznych dla danego zwierzęcia. 

Dzięki przyjemniej zabawie w niezwykłych strojach powtórzyliśmy lekturę. Dziękujemy rodzicom, że tak dzielnie pomagali nam przygotowywać się na każdą obowiązkową lekturę. 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com