Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Agataka na zawodach

W piątek 26.05. wraz z rodzicami wyjechałam na zawody skokowe do Wielkiej Lipy. Po przyjeździe na miejsce, rozpakowaliśmy sprzęt i konie i poszliśmy na lekki trening, aby konie mogły zapoznać się z nowym miejscem. Następnego dnia zawody zaczynały się o godz. 9 , więc już  z samego rana musiałam przygotować się do startu. Po rozgrzewce i zapoznaniu się z trasą parkuru, przyszedł czas na mój start. Mimo lekkiej tremy udało mi się przejechać parkur bez zrzutek, dzięki czemu wyjechałam do dekoracji i wraz z Ikoną odebrałyśmy gratulację i flot's.

W niedzielę miałam kolejne starty, już na nie co wyższych przeszkodach . I tym razem udało nam się przejechać na czysto, więc po raz kolejny mogłam wyjechać do dekoracji. Jestem bardzo zadowolona z moich przejazdów. Mam nadzieję, że na kolejnych zawodach pójdzie mi równie dobrze.

Agata klasa 2a

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com