Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca w Srebrnym Potoku

 

W piątkowe popołudnie wyruszyliśmy z Przełęczy Kowarskiej na dwudniową wędrówkę przez Grzbiet Lasocki. Nocowaliśmy w Srebrnym Potoku w Jarkowicach. Trasa kierowała nas do U Kostela, gdzie oprócz pysznych naleśników z gorącymi malinami czekał na nas wesoły plac zabaw. Spotkaliśmy także szczwanego Wodnika i Karkonosza-Szklarza. Jak zawsze było wesoło i świetnie się bawiliśmy.

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com