Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Dzień Dziecka IV-VI

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie Szkoły 707 wybrali się do Zespołu Szkół w Karpaczu, aby we wspólnym gronie obchodzić ten wyjątkowy dzień. Uczniowie klas młodszych mogli korzystać z atrakcji przygotowanych na powietrzu (dodajmy tylko, że pogoda spisała się dziś na medal ;)) a klasy IV - VI uczestniczyły w turniejach sportowych w sali gimnastycznej. Do głównych atrakcji tego dnia należały: ścianka wspinaczkowa, kurs fryzjerski i kosmetyczny, kurs fotograficzny oraz mecze sportowe. Tego dnia każdy bawił się doskonale. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie! 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com