Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Zajęcia Klubu Świeżaków w klasie 2 a

 

Dzisiaj (19.05.17) na zajęciach Klubu Sympatyków Świeżaków oglądaliśmy slajdy. Zrobiły je Agatka i Gosia (siostra Agatki). Dowiedzieliśmy się z tych slajdów wielu ciekawych rzeczy o bananach. Następnie rozwiązaliśmy krzyżówkę. Pani Irenka przygotowała dla nas labirynty z bananem i małpkami, chodziło o to, żeby zrobić wszystkie labirynty w jak najkrótszym czasie. I wreszcie przyszedł czas na degustację racuszków bananowych usmażonych przez Agatkę i jej mamę. Były pyszne. Bez cukru. Z miodem. A na "deser" bawiliśmy się w teatrzyk, którego scenariusz wymyślił Rysiu. Było super.

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com