Zajęcia Klubu Świeżaków w klasie 2 a

Dzisiaj (19.05.17) na zajęciach Klubu Sympatyków Świeżaków oglądaliśmy slajdy. Zrobiły je Agatka i Gosia (siostra Agatki). Dowiedzieliśmy się z tych slajdów wielu ciekawych rzeczy o bananach. Następnie rozwiązaliśmy krzyżówkę. Pani Irenka przygotowała dla nas labirynty z bananem i małpkami, chodziło o to, żeby zrobić wszystkie labirynty w jak najkrótszym czasie. I wreszcie przyszedł czas na degustację racuszków bananowych usmażonych przez Agatkę i jej mamę. Były pyszne. Bez cukru. Z miodem. A na "deser" bawiliśmy się w teatrzyk, którego scenariusz wymyślił Rysiu. Było super.

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net