Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Spotkanie z naturą klasy IV

To był wspaniały dzień! Dzięki gościnności właścicieli Przychodni Weterynaryjnej w Kowarach mieliśmy okazję zbliżyć się do natury. Pierwszym punktem naszej wizyty była lecznica, gdzie dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo dbać o naszych czworonogów oraz co zrobić, aby nigdy nie zgubiły się. Następnie wspólnie pojechaliśmy do zagrody, gdzie podziwialiśmy rozmaite zwierzęta hodowlane – kury, kozy, woły, konie oraz muły. Mieliśmy także możliwość pomocy w pracach porządkowych przy porzuconych pieskach, którymi opiekują się właściciele. Spacer z czworonogami niezwykle nas zrelaksował J Oczywiście największe wrażenie zrobił na nas ogromny przywódca stada – Byczek Juliano J Dziękujemy! Obiecujemy, że wrócimy!

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com