Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Podróż II b do Stumilowego Lasu

Uczniowie z II B otrzymali dziś list od Kubusia Puchatka ze Stumilowego Lasu. W liście znajdowały się bilety i tajemnicza mapa. Spakowaliśmy bagaż, zapieliśmy pasy w samolocie i wyruszyliśmy w niezwykłą podróż. Po dotarciu do celu rozwiązaliśmy mnóstwo zadań dotyczących: dzielenia oraz zagadek dotyczących znajomości lektury. Zorganizowaliśmy plebiscyt na ulubionego bohatera z lektury. Bawiliśmy się doskonale! Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji strojów.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com