Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Pałac w Bukowcu

Z uśmiechami na twarzach pojechaliśmy dzisiaj na wycieczkę do Parku Krajobrazowego w Bukowcu. Po dojechaniu na miejsce powitało nas piękne słońce, wiedzieliśmy, że to będzie udany dzień.  Podczas całej wędrówki mogliśmy podziwiać przepiękne widoki, a dzięki naszemu panu przewodnikowi poznaliśmy historię Pałacu oraz jego dawnych właścicieli. Na zakończenie wycieczki przy wspólnym ognisku upiekliśmy kiełbaski. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego magicznego miejsca, idealnego na wiosenny spacer.

 

AK

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com