Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Pantomima w Muzeum Zabawek

We wtorek najmłodsi uczniowie naszej szkoły odwiedzili Miejskie Muzeum Zabawek, aby wziąć udział w pokazie etiud pantomimicznych. Ciekawe scenki zaprezentowane przez studentów, stały się inspiracją do dalszych działań, które zostały zorganizowane w formie warsztatów.  Poprzez zabawę, z wykorzystaniem technik pantomimicznych udało się zdobyć klucz do Magicznej Krainy.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com