Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Lekcja historii w klasie III B

Dzisiejsze zajęcia w ramach projektu Klub Małego Odkrywcy realizowanego w klasie III B przeprowadziła Pani Beata Toporowska. Prowadząca zabrała uczniów w niezwykłą podróż do świata plemion słowiańskich. Mieliśmy możliwość wysłuchania Legendy o Piaście Kołodzieju i postrzyżynach jego syna Ziemowita, dowiedzieliśmy się, do czego Polanie wykorzystywali radło i kim był Mieszko I. Pani Beato jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Przyjaciele szkoły

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com