Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

"Calineczka" w II b

Klasa II b zmierzyła się w turnieju wiedzy, który dotyczył lektury pt. „Calineczka”. Uczniowie odpowiadali drużynowo na zadane pytania przez nauczyciela. Na zakończenie zorganizowaliśmy teatrzyk, który przedstawiał fragment lektury.  Dzięki przyjemnej zabawie w niezwykłych strojach powtórzyliśmy lekturę. Już nie możemy doczekać się ostatniej lektury. 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com