Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Konkurs "Ich mag den Tee"

W dniu dzisiejszym odbył się konkurs z języka niemieckiego „Ich mag den Tee”. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy I. Podczas konkursu sprawdzona została znajomość słownictwa dotyczącego produktów spożywczych. Po wylosowaniu grup rozpoczęły się konkurencje. A były wśród nich: puzzle, labirynt, memory oraz wąż literowy. Uczniowie chętnie współpracowali ze sobą oraz wykonywali powierzone im zadania. Po ogłoszeniu wyników zostały wręczone dyplomy oraz drobne nagrody.

 

 

A.W.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com