Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

W Hucie malowanie na szkle

Wczoraj w ramach warsztatów plastycznych i warsztatów aktywności twórczej pojechaliśmy do Huty Julia w Piechowicach. Najpierw zwiedziliśmy z panem przewodnikiem hutę i zobaczyliśmy jak powstają przedmioty ze szkła kryształowego i jak je się dekoruje. Później oglądaliśmy różnorodne wyroby. Następnie poszliśmy do pracowni plastycznej, gdzie malowaliśmy specjalnymi farbami obrazy na szklanych owalach. Z przepięknymi ozdobami wróciliśmy do szkoły. Było super.

Twórczy plastycy :)

IP

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com