Przyjazna Szkoła

Od 12 stycznia 2012 roku  nasza Szkoła jest członkiem  Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”.

Partnerstwo w Stowarzyszeniu pozwala nam pozyskiwać środki finansowe na realizację  projektów, poprzez możliwość skorzystania z odpisu 1% Państwa podatku.

Jeżeli uważacie Państwo, że możecie przekazać 1% Państwa podatku na rzecz naszej Szkoły  udostępnimy Państwu wyciąg z deklaracji podatkowej PIT-37 z wypełnioną rubryką o przekazaniu 1% podatku w taki sposób, żeby ten 1% trafił  na konto naszej Szkoły.

Dodatkowo możecie Państwo pobrać program do wypełniania deklaracji PIT ze strony internetowej naszej Szkoły -www.szkola707.pl bądź ze strony Stowarzyszenia - www.ps.org.pl

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net